Про нас

Якщо ви не просто блукали інтернетом і випадково опинились на цій сторінці, значить вас справді зацікавив сервіс Ukids Place. Тоді у нас є декілька хвилин, щоб справити на вас приємне враження. Принаймні так кажуть психологи та сервіс із розрахунку часу на читання тексту.

Що ж, почнемо з головного, Ukids Place — це місце де перетинаються шляхи мільйонів людей різних поколінь, гендерів та соціальних статусів. Звучить пафосно, але це правда — ми онлайн-платформа для підбору персоналу та пошуку різнопланових дитячих фахівців. Лікарів, доглядальниць, кухарів, репетиторів, психологів та багато інших спеціалістів по роботі з дітьми та не тільки.

Підбір персоналу в Україні не новинка. Але ми впевнені, що такого сервісу ви ще не зустрічали, тому хизуємось своєю першістю на ринку. 

 

Якщо ви ще не у захваті від сервісу, тоді мають допомогти наші переваги:

- Серед зареєстрованих виконавців є як початківці, так і найкращі дитячі фахівці. Великий вибір створений спеціально для того, щоб ви знайшли найкращого виконавця для своєї задачі.

- У нас безкоштовна реєстрація та розміщення інформації про вас чи компанію. Якщо ви успішні — про це має знати кожен. Описуйте свої найкращі скіли та приваблюйте клієнтів.

- Ви можете безкоштовно розміщувати унікальні та пізнавальні статті, навчальні матеріали, відеоролики які будуть корисні дітям та батькам. Діліться знаннями і клієнти потягнуться до вас, як до експерта своєї галузі. Також, у нас безкоштовне розміщення платних навчальних матеріалів, семінарів із підключенням платіжної системи. Завдяки цьому вам також буде легко  здійснювати пошук працівників під конкретні задачі — адже можна буде попередньо оцінити рівень професіоналізму конкретної людини.

- Ми стягуємо комісію лише за виконану дію: сплачену чи надану послугу, переглянутий матеріал тощо. Усе прозоро та зрозуміло, щоб ви не перечитували квитанції та не розбиралися із небажаними платежами.

 

Вже плануєте зареєструватися як виконавець? Прекрасно! Тоді ви точно заціните можливості нашого сервісу. Почнемо із планування. Все-таки робота вимагає створення якогось графіка. І у такому випадку немає нічого краще календаря з оповіщеннями та нагадуваннями. А як прийде час рахувати зароблені гроші — допоможе CRM-система для бухгалтерії. Зводьте дебети із кредитами та виконуйте інші задачі. Якщо шукаєте більше корисностей — переходьте за посиланням та вивчайте платформу, щоб працювати максимально комфортно.

І як кажуть справжні поціновувачі солоденького, на кожному торті має бути вишенька. І в нас така є — це партнерська програма. Адже ми знаємо, що ви прагнете заробляти. Тому окрім виконання задач чи пошуку персоналу можна запрошувати друзів, знайомих чи навіть незнайомих людей на платформу та отримувати кошти на віртуальний рахунок. Чим більше користувачів ви приведете за реферальним посиланням, тим більше прибутку отримаєте.

 

Нам ще є багато чого розповісти про сервіс Ukids Place. Наприклад, про корисний функціонал як рейтинг, чат, система сповіщень. Але усе це описано окремо у блозі, щоб вам не довелось тут читати багато зайвого. Тож, як захочете дізнатися детальніше про наш сервіс підбору персоналу — переходьте за посиланням:  https://ukidsplace.com/blog